| Stefan_Manuela_1975 a întrebat:

Ce parere aveti despre Paris Jackson?

Răspuns Câştigător
| IDoNotKnow a răspuns:

Ăştia sunt foarte proşti, jur! Ei nu înţeleg niciodată nimic! Trebuie NUMAI să critice.Are familie, rude, ei decid pentru ea nu maimuţele astea.Arată bine fata şi se îmbracă foarte tare.O ador pur şi simplu!

11 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

O fata rasfatata care va ajunge ca tatal ei probabil.

| METALL2000 a răspuns:

Parerea mea este ca este o curva, adica nu stiu da de cand a murit tatal ei a inceput sa se schimbe de la oja neagra pana la poze in bickini si in sutien nu mi se pare normal la 14 ani sa pozezi asa inca este minora, tatal ei avea grija sa nu o pozeze paparazii si sa nu ajunga o tarfa care sa pozeze pe jumatete goala etc. Si ea ce face sia obtinut si un rol in film.Iti garantez ca daca era taicasu acum in viata nu o lasa nici macar cu oja neagra dar aminte in bikini sau stilul care si la facut ea adica punk. Bun sa nu crezi ca sunt asa nu stiu una care nu intelege moda chiar din contra imi plac hainele de genu asta dar... s-a schimbat prea brusc prea multa libertate nu e bine.

| Stefan_Manuela_1975 explică (pentru METALL2000):

Auzi Sweet_Alina_1990 nu este adevarat cea ce zici tu, acum are 14 ani e normal sa fie mai la moda okei? Am vazut fete mai mici decat ea care se inbraca ca ia sau face poze gen:http://assets.perfecte.ro/......e-look.jpg sau http://images5.fanpop.com/......12-612.jpg oricum tu cred ca ai 7 ani dupa poza ta de la avatar, uite iti dau un sfat mai bine du-te si invata abecedarul, nu mai sta pe TPU ca nu ai nevoie;)

| METALL2000 a răspuns (pentru Stefan_Manuela_1975):

In primul rand draga mea nu am 7 ani am 12 si in al doilea rand de ce sa invat abecedarul? Ha ce gluma da tu cati ani ai 8? Zici de mine da tu esti mai mica ma rog zici tu ca e normal sa pozeze asa http://www.realitatea.net/......26501.html uite acici era mai mica doar cu doi anihttp://1.bp.blogspot.com/......1%255D.jpg

| Elena_Stefan_1983 a răspuns (pentru METALL2000):

Ai dreptate e minora inca nu ar trebui sa pozeze chiar asa, daca deacum pozeaza in sutien mai incolo o sa pozeze in nud.

| Stefan_Manuela_1975 explică (pentru METALL2000):

Nu-s mai mica decat tine, sunt mai mare cu 2 ani decat tine duda! Si ce daca asa arata acum 2 ani, ce daca face poze din astea? Si tu Elena_ Stefan_1983 ce comentezi aici la mine du-te in alta parte ca nu te-am intrebat nimic tongue

| HermioneLove a răspuns (pentru Stefan_Manuela_1975):

Lasa-le in pace pe Elena si Alina ca au mare dreptate! Doar pentru ca si altele fac asa inseamna ca e si bine? Nu mi se pare prea normal nici la o varsta mai mare sa faci chestii din astea daramite la 14 ani?! Inteleg ca vrea sa arata cool(cea ce e si normal big grin ) dar toate astea in limita bunului simt!
In orice caz pe majoritatea adolescentelor in jurul varstei ei nu le mai intereseaza decat:machiajul, hainele indecente, popularitatea etc etc.
Te rog nu mai comenta aiurea si apropo esti cam penibila(scuza-mi expresia)dar uita-te si tu:
Ii spui Elenei sa nu comenteze nimic! Draga din moment ce ai postat o intrebare ea are tot dreptul sa raspunda la ea! Ce te deranjeaza raspunsul altora?! Atunci trebuia sa pui intrebarea asa:Ce parere aveti de Paris Jackson? Iar daca nu va place nu raspundeti! Pentru mine e tot una ca iti place de Paris ca nu! Dar ma enerveaza oamenii care pun intrebari ca apoi sa jigneasca ca altu are parere! Ai pus intrebarea accepta si raspunsurile! Si dupa mine tu ar trebui sa pleci nu Alina! TPU nu are nevoie de pitzi ca tine, stai linistita! happy

| HermioneLove a răspuns (pentru METALL2000):

Nu-ti bate capul cu ea! Oricat ai incerca sa-i explici NO PRICEPE! laughing

| IDoNotKnow a răspuns:

Oamenii ăştia care critică doar ce văd...Adică nu înţeleg, poate îşi arată corpul, este de invidiat dar nu mai este un copil.Este o adolescentă.Are dreptul să facă ceva cu viaţa ei, nu contează cum o face, contează ce face.Mie nu îmi pasă cum arată în bikini sau mai ştiu eu ce.Este o fată foarte drăguţă şi nu este deloc răsfăţată.Şi cu faza cu oja neagră...FRATE! Este fată! Are voie să poarte orice ojă vrea ea! Scrie undeva că nu ai voie să porţi ojă neagă? Sunt de acord,e minoră,dar să fim serioşi, sunteţi invidioase pe ea, pe faptul că este fiica lui Michael Jackson, că este foarte frumoasă, că are bani şi viitorul asigurat.

| Stefan_Manuela_1975 explică (pentru IDoNotKnow):

Exacthappy mie imi place foarte mult stilul ei. Este idolul meu! love struck

| IDoNotKnow a răspuns (pentru Stefan_Manuela_1975):

Ăştia sunt foarte proşti, jur! Ei nu înţeleg niciodată nimic! Trebuie NUMAI să critice.Are familie, rude, ei decid pentru ea nu maimuţele astea.Arată bine fata şi se îmbracă foarte tare.O ador pur şi simplu!

| Utza_Alexutza_1998 a răspuns:

Frate! Paris, este cea ai tare! Astia nu inteleg! faza cu oja e chiar stupida! Ce dracu ma voi nu va.ti facut cu oja? Lol! Paris are o viata! Are bani, prieteni, si un viitor! \voi suntei invidiosi! Si se imbraca foarte bine! IMi plac extrem de mult hainele ei! Si stilul ei! as vrea sa fiu ca ea! si si.a facut poze in costum de baie straight face doamnee! Voi sunteti obsedati! Da e minora dar e costum de baie si daca sunt de net? ce are e costum de baie nu e nude! laughing)) Doamne ce oamenii prostii! Si voi cand mergeti la piscina nu va luati costum de baie? AAAa nu voi intrati cu hainele pe voi! laughing) straight face Cand mergeti nu va faceti poze in costum de baie? doamneee ea si.a facut poze in costum de baie in casa! Dar nu conteaza eu stiu multe persone care isi fac si fara sutien! Si stii macar ce inseamna curva? Inseamna s ase **** si nu cred ca ia vazut.o pe ea sa faca asa ceva asa ca gadeste inainte sa vorbestii! CA vorbestii ca proasta! hai PA!