| GaGy a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care ascult manele?
Dupa parerea mea sun oameni fara gust :p

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Da, ai dreptate! Dar, totusi! Este o lume libera, o tara libera, fiecare are dreptul sa faca si sa asculte ce vrea! Bafta!

6 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Eu le pot spune cocalari, dar nu ii judec fiecare cu gusturile lortongue

| LarisaAndreea a răspuns:

Eu una nu am nimic cu ei, sunt gusturile lor si le respect. Ptr. ca fiecare avem gusturi diferite. Daca lor le plac manelele asta este.
Le putem spune noi cum vrem ca ei tot aceleasi gusturi vor avea!

| Yoana a răspuns:

Eu cred ca fiecare are dreptu sa asculte ce muzica vor. si nu trebuie sa zici tu ca nu au gust.:-J nu suntem toti la fel si ar fi o tragedie daca ar fi asa :-D :-P

| KaTtY a răspuns:

Toti pot asculta ce gen de muzica vor
eu nu ascult manele
dar nu am nimic impotriva celor care asculta acest gen de muzica
la mine in casa se asculta manele
parintii si sorme asculta manele doar eu nu ascult.
si sa-ti mai zic ceva
chiar daca u nu asculti manele nu trebuie sa-i judeci pe ceilalti ca asculta
asa pot spune si altii despre tine ca nu ai gusturi pentru ca nu asculti manele sau mai stiu eu ce alt gen muzical
in fine...
fiecare cu ce-i place

bafta!

| lady_9246 a răspuns:

Gusturile nu se discuta...fiecare are dreptul sa asculte ce gen de muzica ii place.nu toti avem aceleasi gusturi tongue

| Waggish a răspuns:

Da aia care asculta rok au gust?