| anaservic a întrebat:

Ce parere aveti despre regrete? Credeti ca au si ele un rol important in viata noastra?

Răspuns Câştigător
| LadyD_6724 a răspuns:

E foarte normal să regreţi fragmente din trecutul tău. E bine să reflectezi la anumite gânduri sau acţiuni ale tale. Şi dacă vei cădea în depresie, sau nu vei mai putea ieşi din mocirlă, ce contează? Aşa e mereu prima oară, măcar rezolvi ceva şi nu fugi. Măcar îţi spui părerea ţie însuţi... ştii că, la un moment dat, vei ieşi din mlaştina aia, chiar dacă ţi se pare imposibil pe moment. happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Regretele ne ajută să ne maturiză și mai mult sau poate nu!
Pa, pa.

| fihao a răspuns:

Regretele sunt sansele ratate de a face bine sau rau!