| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre textele, urările date cu copy&paste?

Am primit un text de Crăciun si zic vai ce text frumos si bine făcut, apoi ma trezesc ca imi bâzâie telefonul, ghiciti ce acelasi mesaj pe 5 grupuri...

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Un gand cum ca cineva isi aminteste sau incearca sa para ca isi aminteste de persoana careia ii trimite mesajul.

In rest, imi este indiferent. Nu le citesc laughing

Doar cele scrise special pentru mine smug

| Sofer a răspuns:

E ușor cu copy paste. Un simplu Crăciun fericit e de ajuns.

| LPCTSTR a răspuns:

Genial moment!
Macar tu le primesti! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Mai bine ma lipsesc...

| Dismally a răspuns:

Mi se pare lipsa de respect sa trimiti un measj copiat de undeva... Prefer o urare simpla, dar sa fie sincera.

| Nirvanaaa a răspuns:

laughing mai bine doua cuvinte scrise direct decât o urare copiata și pusă la toți din lista. Mi se par lipsite de originalitate. happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu sunt fana urărilor în general. Dar dacă tot faci o urare, sunt de părere că măcar o poți face cum trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apreciez oarecum...dar aș admira mai mult originalitatea.

| Anuket a răspuns:

E ok, așa se obișnuiește, nu ai de unde să scoți mesaje foarte frumoase din senin, tot îți trebuie măcar inspirație. Știu până și profesoară de română care cita bucăți de text sau lua idei fără a pune autorul, deci n-are de ce să mă deranjeze urările copiate. Dar eu nu-s adepta mesajelor pompoase, foarte rar am scris, însă din inimă.

| Februar30 a răspuns:

Au vrut si ei sa fie la moda happy Cum Craciunul = 0 pentru multi, simtirea si creativitatea = 0 de asemenea.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Măcar cineva și-a adus aminte de existența ta...