| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ce parere aveti despre un tip sincer fara prieteni si ca are un comportament matur, de exemplu, isi vede de treaba lui, vorbeste doar cand este necesar, daca intra intr-un conflict este calm si nu sare la bataie ca altii, ba chiar daca este lovit il ignora pe gunoi. (fetelor va plac oamenii de genul asta? )

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Asta e genul de baiat peste care rar dai, dar care merita cu adevarat pe cineva la fel de bun ca el. Spun asta pentru ca eu sunt o fata in genul lui, sunt diferita de alte fete care aleg sa se culce cu baietii de la varste fragede sau sa isi petreaca noptile prin cluburi si baruri, si la fel ca si el par rece uneori. As da orice sa gasesc pe cineva asemenea tipului pe care l-ai descris mai sus, imagineaza-ti doar ce relatie armonioasa ai avea cu cineva care e pe aceeasi lungime de unda ca si tine, care ar da orice ca tu sa fii fericita si care si-ar vedea de propria relatie fara sa fie preocupat de alte fete. Nimeni nu e perfect dar un tip de genul e mai mult decat as putea sa imi doresc vreodata.

45 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Sunshine123):

... sau nu ar fi armonioasa, pentru ca e ceva adevar in treaba aia cu opusurile care se atrag.

| Nimeni10 a răspuns (pentru sofisis):

Lasa ca vei gasi tu un barbat perfect, dupa te plangi ca ai fost batuta laughing

| Nimeni10 a răspuns:

Cam asa sunt si eu din pacate si greu te poti schimba.

| Nimeni10 a răspuns (pentru Nimeni10):

Mai putin la faza cu bataie, daca se ia unu de mine direct la box, cat e omul de mare nu mi-e frica de el.

| Nimeni10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici cu tine nu mi-e rusine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nimeni10):

Ce nici cu mine nu ti rusine curule?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nimeni10):

Da da tu esti mereu cel care o incaseaza

| Nimeni10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te si cânta la alta masa

| LoveSleep a răspuns:

Ti-a dat sofisis un răspuns care te ajută mai mult ca cel caruia i-ai dat fundă. Sofisis îți spune direct că ești un papă lapte, Aria001, o să te anunte la un momenat dat că vrea sa se desparta de tine pentru ca a aparut un alt tip cu coa1e mai mari. Dar acum la 15 ani, virgina si cu câteva filme Disney la activ, nu știe ce vrea. Nimeni nu-ti impune cum să fii, dar asuma-ti ca daca vrei sa fii in felul ala, o să-ti fie greu sa gasesti pe cineva. Si nu ma refer ca trebuie sa ii bati pe toti, priveste in ansamblu. Faptul că nu faci nimic când te loveste cineva nu arată că ești inteligent, arată că ești fricos. Inteligent ești când nu ajungi în situația aia.
Și dacă se leagă cineva de gagică-ta, mai ales în public, îi spargi fața.
După care te bate de te rupe, dar asta nu mai contează.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Am zis-o mai mult în caz că ești cu o tipă acolo, cu prietena ta. Pentru tine nu e mare lucru, dar crede-mă că pentru ea e atât de cringe că ar fi vrut sa fi murit pe drum către situatia asta. Gândește-te că ești cu prietenul tau, cu mai multi tipi, cu prietenele tale, si vine unul si îi fu&e o palmă lu gagigă-tu iar el nu reactionează nicicum. Nu te simti putin cam incomod?

Si eu ti-am zis ce trebuie să faci dacă ești cu o tipa și cum vede ea situatia in raport cu tine, nu că dacă dai în el ai 140iq.
Pe tine te doare în cot când ieși cu prietena ta într-un loc în care sunt prietenii tai. Si pe ei, la rândul lor, îi doare în cot. Aia e, îti place, nu-ti place, nimanui nu-i pasă. Dar lor le pasă.
Dacă iesi cu prietena ta și sunt acolo și prietenele ei, trebuie să faci o impresie mai buna decat faci când îi cunoști părinții, chiar daca nu recunoaște. Nu prea e ok sa iti iei bataie.

| sofisis a răspuns (pentru Nimeni10):

Stai calm ca ma bat cot la cot daca sare vreunu la bataie. Nu sunt mamaliga, chiar daca sunt femeie laughing))) Plus de asta...a fi barbat si a fi in stare sa te aperi sau sa iti aperi partenera NU este similar cu a iti bate partenera. Nu a zis nimeni ca vorbesc de imbecili pentru care se aplica "pumnii mei minte nu are" si care lovesc tot ce prind.

| Nimeni10 a răspuns (pentru sofisis):

Înseamnă ca ești dracoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns (pentru Nimeni10):

Nu sunt deloc dracoasa. Ti-am mai spus si mai sus, sunt tare ca si personalitate si nu suport slabiciunea. Nici macar a mea laughing)