| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre userii care se uita la o intrebare, iar daca vad ca cineva a primit funda trec direct la alta, fara sa dea niciun vot, fara sa se mai uite la ce mai scrie lumea?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! asa e cum zici, dar eu trec peste acea fundita si daca pot si stiu un raspuns la intrebarea respectiva, nu conteaza ca are un castigator si raspund si eu.

| KattyUnknown a răspuns:

Nu sunt corecti... eu cred ca ar trebui sa se uite la toate raspunsurile si sa contribiue cu altul... big grin