| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre userul irina?thinking

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

E la moda acum sa intrebati ce parere are lumea despre voi? Mama ei de atentie!

nony
| nony a răspuns:

Nota 10, bun simt.raspunsuri bune.Cam atat ca apoi e greu sa-ti tai cornitele care o sa-ti creascáhee hee

| Vizitiul a răspuns:

Toate sunteti frumoase, dar ca Inna nu-i niciuna...am zis-o si pe astalaughing:-p

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Irina...hmmm...Irina is a little angel tongue

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro stim cu toti ca esti ft timid chatterbox whistling

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro sper sa fie tratabil laughing daca nu reusesti singur vin' la mine ca te ajut...laughing sa scapi de timiditate laughing rolling on the floor...rolling on the floor

joce! ca iar se ia pe urma @furni de mine si zice ca "ma mananca" laughinghee hee

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Ajung la vorba le @nekane sabotaaaaj! pe fata! am scris "joce"si a aparut "joce" thinking

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro cu tinewinking binenteles ca voi fi blanda...big grinhee hee
presimt ca pana la urma ma prinde furni laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, little_angel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Waaauuuu, mama mama...Waauuuu.Am spus tot?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pune o poza cu tine sa ne putem da cu parerea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaa... si esti timida, ai spus acum citava vreme. Ai scapat de asta? Daca da, da-mi si mie reteta, ca eu inca sint timidhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, daca mai stii filmul... "sint timid da ma tratez"batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, sa fii blinda laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yahuuuuuuuu iriiinaaaa. yahuuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@adriana, eu ti-am spus si nu ai vrut sa ma crezi laughing ai inteles morala? pe site nu se glumeste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi cer drepturile de autor laughing
love strucklove strucklove struck e cea mai tare love strucklove strucklove struck e super de treaba si m-a ajutat multlove struck