| Joker3134 a întrebat:

Ce părere aveti, toți artiștii au trecut prin mult ghinion până să ajungă la bani? Sau sunt și care au primit totul de-a gata?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Eu cred in legea atractiei si in puterea gindului.Ai grija ce gindesti ca il atragi.Mai citeste si tu despre legea atractiei ca la mine functioneaza.O seara frumoasa.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| gemeni6226 a răspuns:

Scumpul meu daca ai citi biografiile artistilor ai sti ca cei mai multi desi s-au nascut cu talent a trebuit sa depuna mult efort pana au devenit celebri, doar daca uneori pe neasteptate a intervenit si un mic noroc sa le scurteze drumul spre succes e altceva.De-a gata primesc totul doar copiii celor cu foarte multi bani dar nu e bine sa primesti totul de-a gata caci consideri ca e dreptul tau sa ai totul si nu o sa ai niciodata personalitatea ta, aprecierea ta ca propria persoana, respect daca exista exceptii dar in 99 la suta din cazuri nu iese bine daca omul primeste totul de-a gata.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru Joker3134):

Eu cred in legea atractiei si in puterea gindului.Ai grija ce gindesti ca il atragi.Mai citeste si tu despre legea atractiei ca la mine functioneaza.O seara frumoasa.