| oblivion95 a întrebat:

Ce parerea aveti despre arestarea lui Diaconescu? nu dat raspunsuri gen: " a primit ce merita", "il iubesc, il ador". Argumentati

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Abordeaza niste subiecte deranjante pentru anumite persoane.Probabil ca vor sa ii inchida postul tv.Cum au mai facut-o cu cativa ani in urma.

| OanaG a răspuns:

Eu cred ca e nevinovat, de ce?

Pentru ca multi vor sa-i faca rau deoarece e un om inteligent, are bani si se descurca.

P. S: Eu ttot imi pun intrebarea, daca are atatia bani, de ce nu-si face dantura?laughing

| paramore a răspuns:

Nu-l iubesc si nici nu-l adoroh go onasa ca putin imi pasa numai ca nici nu stiu dc a fost arestatthinking