| andywandy a întrebat:

Ce sa ma fac daca parintii mei vor sa se desparta ce pot sa fac sa îi opresc nu mai pot sa rezist

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna!
Nu prea mai ai ce face daca ei asa vor asta e. Spune-le sa stea macar de dragul tau.Nu ai alta sansa.
Pa, pa!

| PapusaDeCatifeaa a răspuns:

Imi pare rau pentru tine... dar daca parintii tai nu se mai inteleg, nu ii poti opri. Sa stii ca tu te poti intalni cu tatal tau de cate ori vrei. Si parintii mei sunt despartiti, si nu ii simt lipsa tatalui, ma vad cu el de 4 ori pe saptamana.