| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Ce sanse credeti ca are meseria de mediator, bine promovata prin legea 192 din 2006, modificata in 2012

3 răspunsuri:
| Wanted4life a răspuns:

Foarte mare. Curand va deveni chiar obligatorie.
Era vorba sa devina acum in septembrie dar au amanat.
Deci apucate de ea.
Dar trebuie sa ai si un site si sa fi bine vazuta in google.
Altfel nu te ajuta.
Daca vrei, ma poti contacta.

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru Wanted4life):

Sti cumva cursuri mai ieftine de 3000 ron
Costa cam mult, cu autorizare, etc.Merita oare

| Wanted4life a răspuns (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Buna, din pacate nu stiu nimic despre cursuri. Dar as putea sa iti propun eu ceva.
Ce ar fi ca in loc sa oferi tu mediere, sa iei lunar cate o suma de bani de la fiecare mediator din Romania?
Da-mi o adresa de e-mail ceva pe privat daca te-ar interesa ceva de genul asta.

Întrebări recente