| Catacombe a întrebat:

Ce se intampla daca am 11 ani si ma dau cu corector, lip balm, gloss, rimel?
Sunt foarte pasionata de machiaj si mama nu prea accepta asta.
Spuneti-mi, e bine ceaa ce fac? Si nu vreau raspunsuri rautacioase!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are dreptate mama ta.De la varsta asta te boiesti cu vopseluri? Esti inca un copil.Cand vei ajunge la 30 de ani ai sa arati de 40.Nu cred ca ti-am raspuns rautacios si nu m-ar mira daca nu ai lua in serios sfaturi asemanatoare cu al meu.Deja ai spus asta.

| mona a răspuns:

Pe buze te poti face cu balsam si gloss dar in rest nu ti as recomanda.

| emima a răspuns:

Pai de la o varsta atat de frageda vrei sa folosesti asa ceva? esti prea mica de asta nu accepta mama ta.

| Biiskrem a răspuns:

Îți otrăvești pielea ta aia frumoasă de copil. Nu e bine... Încearcă să te dezveți de asta, o să ajungi o babă zbârcită.