| anonim_4396 a întrebat:

Ce simte o persoana atunci când dă 1500-4000 lei pe un telefon și îl sparge sau zgârie rau după două luni?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca traieste degeaba, si strica mai mult decat e in stare sa creeze, probabil.

| SilentRain a răspuns:

Am pățit-o cu un laptop ' de 3500 lei, efectiv a crăpat ficatul in mine

| J0B0MAT a răspuns:

Oare ce simte una care îl sparge după o săptămână...Hmmm nu avea mare stres

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Probabil nu se simte prea deșteaptă.

| oglindasultanului a răspuns:

Efortul care l-a depus strangandu-i.

| FreddieM a răspuns:

Cu cat esti mai pretentios in viata cu atat dezamagirea poate fi mai mare.
A zis cineva,, cine traieste simplu, traieste mult"
In traducere, inutil sa cauti nanomicropixelul in cel mai wow telefon de sute sau mii de euroi, cand poti la fel de satisfacut cu uzul unuia normal care in mod generic face cam aceeasi treaba. Daca ai fi un pui de operator pe la NASA, poate ca ti-ar fi indispensabil un asemenea gadget.
Dar ai face diferenta stupiditatii gestului de a cheltui sume uriase pe ceva care nici macar nu-ti este necesar, in doua situatii. Cand te plictisesti de el si realizezi ca de fapt nu face nici clatite si daca faci un infarct, sta cuminte nepasator si aspteapta ca sa mori. (studiosii spun ca ne plictisim cam in doua saptamani de un nou gadget) iar a doua ar fi cea mentionata de tine, adica cand il spargi, zgarii deteriorezi.
Daca iei unul ieftin, nu prea te doare, iti cumperi usor un altul.
Pace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simte ca trebuia sa cumpere o husa si o folie de sticla pentru ecran. Pacat de bani