| alinutza4a a întrebat:

Ce sport as putea sa ma apuc sa proctic? 18ani, fata

3 răspunsuri:
| bebitzu a răspuns:

E cam tarziu la 18 ani pentru orice sport. Daca nu vrei sa faci de performanta poti incerca innot, sau tennis de camp. big grin

| anducu a răspuns:

Nu trebuie sa fie de performanta. sportul e sanatos. incearca fitness sau, mai simplu, atletism! alearga, fa incalzirea, urca scarile, abdomene... e destul de sanatos si ajuta mult la slabit, sanatate si...muschi la abdomen

| marcel_7822 a răspuns:

Cred ca ai putea incerca aerobica sau tenis uite niste exercitii de aerobica http://www.youtube.com/watch?v=4vteF_FpLbU&feature=related