| StrongHeart a întrebat:

Ce stii despre depresie?

Răspuns Câştigător
| Florin9Florin9 a răspuns:

Că se poate scăpa de ea happy

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Reduce durata de viata si aduce numai probleme persoanei care sufera de asa ceva atrage negativitatea in viata

| sierra1 a răspuns:

Uite ce stiu specialistii:
https://www.tonica.ro/......depresiei/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cam atat incat pot sa dezvolt mai multe pagini despre asta, poate unele idei repetandu-se, iar unele neadaugand lucruri noi, poate chiar lucruri stiute deja.
Dar un lucru important, cred ca e benefica in anumite situatii din viata, ajutand la cunoasterea sinelui mult mai bine.

| FreddieM a răspuns:

O scuza pentru tipul de persoane fara echilibru mental, antipatice, anoste si uneori agresive.

| ancaval a răspuns:

Nu era cazul să pui întrebarea asta aici, când e plin internetul de subiecte medicale, găsești orice.

Sau treci tu prin așa ceva? Ai nevoie de un ajutor? De o vorbă bună, care să te motive?

| lilith16 a răspuns (pentru ancaval):

Rostul site-ului e sa pui intrebari, poate vrea sa afle cum vad ceilalţi depresia

| ancaval a răspuns (pentru lilith16):

Și întrebările trebuie puse cu cap sau fără cap? Tu ce zici?

| lilith16 a răspuns (pentru ancaval):

Ca sunt cu cap sau nu, tot pentru asta e site-ul, întrebări, indiferent ca întreaba despre univers sau de ce e albastru cerul

| ancaval a răspuns (pentru lilith16):

De fapt ai tu dreptate.

Întreabă fiecare după "puterea" lui.

DAR să NU se mire de răspunsurile primite.

| laSoledad a răspuns (pentru ancaval):

Majoritatea intrebarilor de pe TPU sunt puse fara cap, inca de la infiintarea sa.

| lilith16 a răspuns:

Ca e deprimanta):

| HenryPericol a răspuns:

Poate fi vindecata și apare în urma unor evenimente foarte neplăcute.