| corina_4591 a întrebat:

Ce stiti despre penticostali? E adevarat ca au un ritual sexual in grup?/Voi ce stiti ca nu am gasit nimic pe net.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pe tine care parte te intereseaza de la acest grup? Citeste aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Biserica_Penticostal%C4%83

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu ai gasit pe net nimic de ritualul lor sexual in grup? Asta pentru ca nu exista asa ceva. Cunosc personal penticostali, si sunt o religie ca oricare alta.

| corina_4591 explică:

In fine... eu asa am auzit si vroiam sa stiu daca asa este. mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ritual de acest gen. Cel putin nu la ei. Poate te referi la ceva grup cu denumire asemanatoare.

| roxana_5079 a răspuns:

Doamne...in niciuin caz, din contra, dau exemplu la toate porcariile ce se petrec in alte religii chiar cu acordul preotului.