| Pufarinee a întrebat:

Ce tara e cea mai frumoasa dupa parerea voastra? De ce?
Funda rosie!

Răspuns Câştigător
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Fleosc. Cea mai frumoasa tara...este tara unde traiesti tuhappy

| Inlovee3you a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

1. Nu exista tara Fleosc... si dupa parerea mea nu meritai funda!

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru Inlovee3you):

Te frustreaza faptul ca am scris o propozitie si am primit funda si tu ai scris un intreg monolog si nici nu ti'a raspuns? laughing

9 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pentru mine este Romania deoarece o tara este formata nu din teritoriul pe care aceasta il ocupa ci din oamenii care traiesc in spatiul respectiv. Dupa parerea mea romanii sunt cei mai cei oameni din lume.Bafta!winking

| PcvXd a răspuns:

Romania. De ce? Pentru ca e tara noastra, si nu spuneti ca va bagati nu stiu ce in ea pentru ca daca ar fi ca in alte tari adica, Stai cat mai aproape de casa, dar noi nu noi putem face ce vrea! Noua ne dau parintii bani, sau la magazin ne dau oamenii tigari | alcool. happy

| Lykee a răspuns:

Deci din Europa cred ca cea mai frumoasa tara este Franta deoarece cuprinde Coasta de Azur si orasul Paris in care se gasesc o multime de obiective turistice.Insa imi place mai mult decat Franta dar care nu este tara ci un alt orasu Los Angeles.Ador absolut totul la orasul asta minunat!

| NitrowsDwt a răspuns:

Mie îmi place Italia thinking

| onlychangeforlove a răspuns:

S.U.A..mai exact new york sau L.A!

| AndraaaN a răspuns:

Grecia e foarte frumoasa.

| Inlovee3you a răspuns:

Anglia, Franta, Italia, Germania si Romania... *Anglia are Big-Ben-ul, o capodopera, din care, acea capodopera mai exact Big-Ben o sa fie a 9-a minune a lumii din anum 2020, ca oricum sa descoperit a opt-abig grin. Anglia mai are si,, Ochiul Londrei'' mai exact este cea mai mare roata din lume, avand 150m inaltime, si 145m latime!* *Franta este si ea frumoasa, este,, turnul Eiffel'', Notre-Dame etc* *Italia este si ea frumoasa, are Panteonul, colosseum-ul si multe alte capodopere. * *Germania este frumoasa, si sunt foarte multe minunatii pe acolo, si nu mai mi le aduc aminte, dar cauta pe nat. * *Romania, poate nu o sa-ti vina sa crezi, dar este clasata pe locul 3 la cele mai frumoase destinatii din lume. Uite, ca iti dau si cateva exemple:,, este una dintre tarile care are si munte si mare (sunt doar 4 tari in lume cu munte si mare) transfagarasan cea mai fascinanta sosea din lume care e clasata pe locul 1! nici mie nu mi-a venit sa cred ca este pe locul 1... Castelul Bran, clasat pe locul 4 in topul celor mai infricosatoare castele DIN LUME! Casa poporului din Bucuresti, care este cea mai mare (NU INALTA) cladire din lume. Si multe altele