| Zabbyel a întrebat:

Ce te motiveaza sa mergi mai departe >:

Răspuns Câştigător
| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Visul meu. Speranta ca intr-o buna zi o sa ajung cineva. O persoana respectata, o sa-i fac pe parintii mei mandrii de mine si de ceea ce au crescut. O sa le arat tuturor ca pot.
Ma face sa merg mai departe gandul de a fi independenta, de a invata si de a reusi sa am propria cariera, bine platita. Nu vreau sa stau la mana oricui, sa cer bani. Mai bine inveti acum cat esti tanar si ai satisfacii mai tarziu decat sa regreti toata viata ca nu ai realizat nimic.
"Chiar daca nu-mi voi indeplini toate visele, voi fi mereu acolo sus doar pentru simplul fapt ca mi-am propus lucruri marete. "

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Optimismul.

| Musique a răspuns:

Iluzia că va fi mai bine de atât.
Baftă!

| FadetoBlack a răspuns:

Nimic.

| ElenaSA a răspuns:

Rezultatele obtinute, modul propriu de gandire, relatia cu persoanele apropiate.

| Sociopat a răspuns:

Frica de moarte.

| andrei1237 a răspuns:

Oamenii care gandesc pozitiv.Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semaforul pe verdesmug

| Zabbyel explică:

Ti piace, eccellente love struck

| Zabbyel explică:

Sicuro love strucklove struck

| Zabbyel explică:

Natafletule laughing

| frikk a răspuns:

In orice caz, nu pot face mare lucru, dar anunta-ma, daca e ceva.
love struck

| Zabbyel explică (pentru frikk):

Inca nu ti-ai dat seama, nu, F r i k k y rolling on the floor)

| frikk a răspuns (pentru Zabbyel):

Deci, se pare ca, chiar a fost imposibil smug
rolling on the floor)))))))))))

| vRemi a răspuns:

Auto-satisfactia pe plan emotional si personal.

| Swan39 a răspuns:

Idealurile, visele, dorinţele mele...

| Morfina060 a răspuns:

Un tel ales de tine, dupa bunul plac.

| Kameh666 a răspuns:

Un tel pe care ti l-ai ales dupa bunul plac.De ce sa nu faci cat mai multe daca traiesti?