| 1Mihai1 a întrebat:

Ce ti se poate intampla daca faci din prima cate 90 de flotari in fiecare zi (cu pauza dupa fiecare 10)? Am 14 ani...

Răspuns Câştigător
| PwFuLeTeLe a răspuns:

Nu faci hernie chiar asa...si eu am facut mult efort si am ridicat multe greutati. Dar indicat ar fi sa incepi cu un numar mai mic si sa adaugi pe fiecare zi in plus. Sa nu faci dintr'odata 90.

11 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Nu ai cum

| temugin a răspuns:

Faci febra musculara si n-o sa mai poti sa faci zilele urmatoare!
Daca reusesti sa le faci pe toate 90!

| PwFuLeTeLe a răspuns:

Ba are cum. Pai... o sa faci febra musculara (va tine 3-4 zile) apoi poti face fara probleme.

| 1Mihai1 explică (pentru PwFuLeTeLe):

Aparitia herniei?

| PwFuLeTeLe a răspuns (pentru 1Mihai1):

Nu faci hernie chiar asa...si eu am facut mult efort si am ridicat multe greutati. Dar indicat ar fi sa incepi cu un numar mai mic si sa adaugi pe fiecare zi in plus. Sa nu faci dintr'odata 90.

| RoxanaAnomis a răspuns:

Nu ţi se întâmplă nimic, să ştii. Mama făcea câte 200 de zi şi nu avea nici dureri de cap. Stai liniştit.

| NeneaGogu a răspuns (pentru RoxanaAnomis):

Mama ta facea 200 de flotari, nu ne minti?

| ClaraB a răspuns (pentru NeneaGogu):

O fi vreun pui de Chuck Norris! laughing
le-a confundat cu abdomene sigur. happy

| NeneaGogu a răspuns (pentru ClaraB):

eu ma gandeam la altfel de de flotari, acelea care sunt facute cu partenerulwinking laughing

| RoxanaAnomis a răspuns (pentru NeneaGogu):

De ce v-aş minţi? Ăsta este adevărul, pentru că mama mea este mai grasă. Şi înainte de culcare făcea fix 200, dar apoi normal că, avea febră musculară.

| RoxanaAnomis a răspuns (pentru RoxanaAnomis):

Şi pauză între ele, bineînţeles.

| 1Mihai1 explică (pentru ClaraB):

Eu zic ca sigur nu le-am confundatwinking