| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa cuprinda dosarul pentru admiterea la liceu si cand depui acest dosar? Trebuie sa te duci la liceul la care ai fost admis pentru a vedea ce acte iti trebuie?

4 răspunsuri:
| yoyo_7345 a răspuns:

Trebuie sa mergi cu dosarul de la scoala si cu brosura.acolo vei completa o foaie si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trb Sa Te Duci La Sc Care Vrei Sa Depui Dosaru Si Trebuie Sa Fie Afisat Cand Tre Sa Depui Dosaru Si De Ce Ai Nevoie Daca Nu Te I

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie Sa Te Duci La Sc Care Vrei Sa Depui Dosaru Si Trebuie Sa Fie Afisat Cand Tre Sa Depui Dosaru Si De Ce Ai Nevoie Daca Nu Te I

| SweetAndCandy a răspuns:

J eu caut acelasi raspuns dar CE TREBUIE SA CONTINA?!?!?!?!?!?!?! nu unde trebuie sa ma duc sau ce trebuie sa semnez... off