| puscahoreangaion a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a fi sigur pe mine si a reusi in viata vreau un sfat concret, deoarece uneori ezit in anumite chestiuni si nu am incredere in mine ca pot sa realizez acel lucru. uneori ma consider mic in fata unor incercari oare trebuie sa am incredere in subconstientul meu?

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Si eu am problema asta, dar uneori chiar n-ai ce sa faci si trebuie sa mergi inainte, asa ca ma gandesc ca asa e la inceput, si toti au avut un inceput, toti au fost asa, doar ca nu s-a vazut, deci, chiar daca n-o sa faci un lucru perfect, o sa te inteleaga ceilalti, nu e nevoie sa te stresezi, stresandu-te iti inlocuiesti increderea cu teama.

| Dariusuu a răspuns:

Gândește-te că nu contează cine ești, nu contează ce faci acum, ai doar o viată, ori o trăiești la maxim, ori o trăiești pe degeaba.

| Zabbyel a răspuns:

Curaj / putere & dorinta fara teama / frica dispus sa faci / dai tot ce e necesar pentru reusita
sa nu ti nici cu "Cel Bun" nici cu
"Cel Rau" sa ti doar cu tine si dorintalove struck