| blackrose7911 a întrebat:

Cum ajungi un expert TPU? Trebuie sa te voteze cineva, sa ai un anumit numar de fundite, de prieteni sau cum?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna Blackrose
Pentru a obține titlul de expert TPU trebuie să ai minim 500 de răspunsuri, și să ai un raport de 10% adică cel puțin 5 răspunsuri din 50 să fie câștigătoare.
De asemenea, trebuie să eviți conflictele, să nu ceri răspunsuri câștigătoare(fundițe), să nu jignești utilizatorii, etc.
Titul de expert TPU este acordat de către admini, iar cel de user al anului se alege la sfârșitul fiecărui an (în luna decembrie) în urma propunerilor făcute de utilizatori.
Baftă!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adminii sunt cei care te fac expert în urma răspunsurilor de calitate oferite, activitatea constantă și obligatoriu respectarea politicii site-ului ( http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente ).
Pa, pa.