| anonim_4396 a întrebat:

Ce utilizatori considerati ca sunt utili pe site? Dar inutili?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Deci, miw miw.

| AFR81 a răspuns:

Ar fi doi care sunt complet, dar complet inutili. Unul dintre ei este bolnav mintal, iar cealalta, prietena lui (cine se aseamana, se aduna) ii tot da apa la moara, intrecandu-se amandoi in prostie. Uitandu-te, atat la pozele lor de profil, cat si la nume, iti poti da seama imediat ce au in cap. Evident, e vorba de chiftelutacrocanta si zanacapsunica.

| Niklauss a răspuns (pentru AFR81):

Ei postează doar la conversatii si amuzante.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Pai fiecare este util in felul lui, dar poate sa fie uneori si inutil. Daca ar fi sa spun asa, as spune ca utili sunt cei care iti dau un raspuns exact pe subiect, iar inutili sunt cei care iti dau un raspuns care nu are legatura deloc cu intrebarea. Nu o sa dau nume acum.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Toti de la un cap la altul sunt de folos, nu conteaza ca detepti sau infundati la minte. Pentru cei care detin situl.

| Superior a răspuns:

Utili ar fi cam toti in felul lor. Inutili ar fi sa spunem "TraiesteClipa", marcheaza raspunsuri eronate, ofera raspunsuri care te fac sa te pun pe ganduri in sensul negativ si se ia de raspunsurile care nu-i plac, cum spuneam marcandu-le eronate.

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

De mine nu s-a luat acel utilizator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am sa spun ceva ce mi-am dorit mereu sa spun: miw miw miw
Ma simt liber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miw miw

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ham ham
Sunt caine deghizat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine in ciocolata, asa nu mai pot sa te mananc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma transform intr-un caine cu 10 capete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tătă lumea îi utilă pe acest site minunat, în afară de mine, eu-s inutilă, d-aia îmi șterg conturile cu speranța ca nu mai intru niciodată și nu mai deranjez omenirea cu răspunsurile mele tâmpite, dar nu pot, și tot intru, dar mai rar.