| PantherLilla a întrebat:

Ce va asteptati sa primiti craciunul asta? Dau FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sanatate atat mie cat si familiei mele si sa imi vad mama/fratele si copilasii in jurul mesei de Craciun, asta ar fi cadoul cel mai mare
O zi frumoasa sa aihappy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Voi primi un PS4 de la SONY.

| mona a răspuns:

Sanatate si nimic altceva

| Bondarel99 a răspuns:

Iphone 5 laughing glumesc.De craciun nu trebuie sa te astepti numai la lucruri materiale si sa ceri anumite lucruri fara sa stii daca parintii tai isi permit sa ti le ofere.Intr-adevar in perioada asta toti isi fac cadouri dar cadourile ar trebui sa aiba mai mult o valoare simbolica si sa te faca fericit doar gestul in sine...eu nu imi doresc prea multe, vreau doar iubire din partea celor dragi, liniste si intelegere.

| kitishor a răspuns:

Multa sanatate si fericire. Toata familia adunata de Craciun si cu prietenii langa mine ♥

| DNSK a răspuns:

Cat mai multe zile in viata asta! i-am scris deja la mosu'

| zurick a răspuns:

Dupa Craciun e ziua mea...Deci voi primi destule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau doar să am o viață normală. Cer prea mult, așa-i?

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde ce intelegi tu prin "vita normala" happy
Eu nu astept nimci de craciun.

| SorinBvB a răspuns:

SINCER! Eu imi doresc o minte luminata ca sa pot lua bacul in vara si sa dau mai departe la Academia Tehnica Militara