| Roz a întrebat:

Ce va interzic de obicei parinti sa faceti? Si cum ii convingety sa va lase?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu mi-au interzis mai nimic din cate imi amintesc eu, m-au avertizat doar si m-au lasat sa dau de vreo doua, trei ori de pragul de sus ca sa inteleg.Acum,am inteleshee hee

| lovenotsex a răspuns:

Nu mi-au interzis niciodata nimic, poate nu e asa ok, dar asa au fost ei, iar acest lucru m-a ajutat sa ma maturizez mai repede.Mereu am facut cum am crezut, dar daca nu am facut alegerea buna, am suportat consecintele. Ei doar mi-au dat alternativele. Iar daca iti interzic ceva, ia-ti inima in dinti si face ceva, dar fa bine, iar ei vor avea incredere in tine si va fi ok cu timpul.bafta

| Gigiku a răspuns:

Parintii mei la lasa sa fac orice. Dar daca nu le convine ceva imi atrag atentia. I-am convins sa ma lase prin buna purtare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum nu mi-au interzis sa fac ceva, desi am 18 ani (varsta la care toti sunt rebeli si bla bla) eu stiu destul de bine ce e bine si ce nu si n`am nevoie de interziceribig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine dac ma lingusec pe langa ei ma lasa

| Ddyiaannaa a răspuns:

Nimic mau educat bine si mam descurcat sa ma feresc deci nu a mai trebuit sa imi spuna ei ce sa fac si ce sa nu fac si au avut incredere in mine