| Otto2014 a întrebat:

Ce vise frumoase ati avut?
Eu unul ciudat, cand ma imbratisam cu o persoana pe care o placeam.

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am visat ca urmaream o finala de UCL si eram in finala, iar ARsenalul castigase trofeul si eu ma bucuram incredibil dupa reusita aia. Alt vis frumos, dar si ciudat, cand am dat de o fata, era fata perfecta, o placeam in vis, chiar o iubeam, dar nu a tinut foarte mult visul, insa in alta seara am visat-o iarrolling on the floor)), a fost retardat rau de tot visul!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am avut multe vise. De cele mai multe ori le uit. Cred ca visez in fiecare seara.
cel mai frumos... nu ti l pot spune. laughing(desi e cam ca al tau).
dar iti zic altul:
Unul in care eram departe de casa, singur, pluteam pe apa.

| Mădă0611 a răspuns:

Am visat ca zburam deasupra unui rau in care erau pegasi si inorogi, ma rog, cai albi, unii cu aripi si altii cu corn in frunte.

| R0R0 a răspuns:

Eu mereu imi uit visele sad

| Otto2014 explică (pentru R0R0):

Eu nu, depinde cat de puternic a fost sentimentul, ala a fost chiar frumos big grin

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

De ce mi-ai dat ignore?

| R0R0 a răspuns (pentru Otto2014):

Eu nu iubesc pe cineva, ca sa il visez.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Pentru ca minti.

| Otto2014 explică (pentru R0R0):

Nici eu, doar placeam, dar na.

| R0R0 a răspuns (pentru Otto2014):

Inteleg.

| Florentina9210 a răspuns:

Cand l-am visat pe fostul..stai, ce? Vise frumoase ai zis? Pai, acum doua zile, m-a aflam pe un drum de tara si deodata pe la jumatatea drumului, vad o bucata mare de lac, destul de adanc, nu puteam sa trec. Si m-am trezit..destul de ciudat.

| Idkidk a răspuns:

Am visat o persoană de pe TPU, iubesc acea persoană.

| AdrianVoicu a răspuns:

Ca o calca masina pe vecina mea

| Innsbruck a răspuns:

Am visat cu dragoni, si aveam puteri, am zburat si a fost super
Am visat ca fugeam de acasa si erau niste obstacole (3 caini mari si urati) mi-a fost frica putin dar apoi nu si i-am infruntat
Am visat ca am fost vampir, sirena
Am visat cu personaje din Naruto
Am visat ca eram un jucator de fotbal galactic

| ancuta20 a răspuns:

Eu niciodata nu imi tin minte visele!

| Erinaaa a răspuns:

Ca ma sarutam cu un necunoscut! laughing)))