| cryaotic a întrebat:

Ce ziceti? Se apropiea al treilea razboi mondial?

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

După cum stau lucrurile acum, eu mă tem că da.În scurt timp, oamenii nemulţumiţi de viaţa pe care o ducem vor irşi în stradă şi bineînţeles că poliţia va fi împotriva lor.De aici va ieşi un adevărat război şi ne vom plânge zilele.Asta dacă nu ne-o iau rromii înainte, deoarece ei au pese 7 copii în fiecare familie şi sunt mai mulţi dceât noi, care ne limităm la 2/3 copii,gândindu-ne la situaţia materială.Nu exclude nici varianta de a avea un preşedinte rrom.Ei fiind mai mulţi decât noi,ne invadează populaţia şi atunci va fi vai de noi,se va alege praful de draga şi iubita noastră lume, vom fi sclavii lor. Până atunci, să spunem Doamne-Fereşte şi să sperăm într-un viitor mai bun.Nobody4Nobody.

| oanard174 a răspuns:

Cammm...da.pentru ca lumea moare d foame si nu o sa mai suporte mult

| lolgirl a răspuns:

Eu zic ca nu dar ceva se va schimba in univers si nu va ingrijorati dar am citit o carte scrisa de un scriitor american care zice ca in 2012 nu va veni sfarsitul lumi dar extraterestri se vor arata se zice ca este plin de nave la altitudin enorm de mari si ca a fost egoist atatia ani cat am crescut gandindune ca nu mai exista forme de viata si pe alte planete si ca daca nu ar exista dejeaba ar fi atata energie si apa si pamant se zice ca "extraterestri" cum le zicem noi nu ne vor raul ba chiar vor veni pentru a ne ajuta sa facem din lume ceva mai bun si cavor lucra cu noi impreuna singurele fiinte care nu vor fi "afectate" cum ar veni adica nu vor avea nici o schimbare in viata sunt animalele pentru ca ele sunt mai pure decat noi nu sunt materialiste nu ai sa vezi nici un animal cu caciula si cu tocur inbracat de buna voie ci doar pentru ca stapani lor sunt nebuni la caplaughing sper ca ti-am raspuns destul de detaliat incat sa intelegi ce se va intampla si sa iti dai seama ca va fi o schimbare in bine cu placere. fundita te rogbig grin.