| anonim_4396 a întrebat:

Ce zodie sunteti?
Eu sunt pesti.
Ce parere aveti despre pesti?

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Eu sunt taur.Peştii sunt,în opinia mea,nişte melancolici,care tind spre visare, mai naivi, uşor influenţabili.Bineînţeles calităţile lor ar fi faptul că ştiu să asculte şi să ofere un sfat, chiar dacă nu întotdeauna bun şi total obiectiv.

| AddaXD a răspuns:

Buna.
Eu sunt leu. Parerea mea : am o parere foarte lunga despre fiecare zodie si plina de exemple, din cate am observat din experientele mele ma inteleg bine cu pestii si mi se pare niste persoane deschise si dragute cu care te poti intelege si pe care poti conta. Eu ma inteleg bine cu toti pestii pe care ii cunosc, de fapt. cu o singura exceptie big grin happy

| st3fDub a răspuns:

Buna! Eu sunt pesti, da' daca ar fi sa ma iau dupa opinia Ramoneeeei n-as avea nicio tangenta cu zodia asta.Sunt cat se poate de realist, deloc influentabil.Pe langa astea sunt destul de egoist,impulsiv,dar compensez prin simtu' umorului. Oricum,cunosc multi din zodia asta,care de care cu firi diferite, deci pot sa spun ca e o zodie complexa din punctu' asta de vedere, cu caracteristici diferite de la persoana la persoana.

| Neinteresantul a răspuns:

Femeile din pesti sunt mincinoase, invidioase, dusmanoase, vor sa para dure dar sunt sensibile, vor sa fie in centrul atentiei si vor sa fie mereu in preajma cuiva.

Nu-mi spun zodia.

| HermioneLove a răspuns:

Leu dar mi se pare o prostie imensa vaza cu zodiile si nu cred in asa ceva! X-(