| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu ii inteleg pe unii. Adica de ce daca pui o intrebare la care ei nu stiu raspunsul, ei tot dau raspuns, dar nu cel asteptat. Daca nu puteti ajuta, nu va mai bagati! Sau ce, vreti sa castigati puncte pentru raspunsuri? Totusi acest site este ca sa ne ajutam unii pe altii, nu sa dam raspunsuri inutile.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Are dreptate strivesc_membre-n_menghine
In teorie toti suntem pentru unu
Cu practica stam mai prostwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna Andreutsa!kiss
Ai dreptate!big grin Asta m-am intrebat si eu de foarte multe oriwinking Asa sunt unii...
Incearca sa ii ignoriwinking Nu le mai da atentie happy
Intradevar noi ar trebui sa fim mai uniti happy Sa ne ajutam mai mult... dar nu toti vor asta.Si din pacate noi nu prea avem ce facewinking

| tim a răspuns:

Da ma, unii de plictiseala, altii i-a inselat nevasta, altii prietena, sau amanta? altii sunt extraordinar de inteligenti si trebuiesa dea sfaturi altora, bune sau fssss-uri, iar altii, ei bine astia-s aia de premiu nobel, care chiar vor sa ajute (stii cam cat de des se da nobelul)

| kytyna a răspuns:

Hmm...eu cred ca chestia asta cu ajutatul tine de cultura generala a fiecaruia.Adica nu te poti astepta de la o pustoiaca imatura de 12 sau 16 ani sa iti de-a un raspuns concret la intrebarea ta, pentru ca ele mereu vaneaza puncte de parca ce ar castiga cu ele.Eu zic sa nu te arunci ca vulpea pe vanat si sa apreciezi gestul fiecaruia pentru ca oricine are dreptul sa isi de-a cu parerea din moment ce iti postezi intrebarea pe un site public.

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Asa este.eu am postat o intrebare pe TPU si la sfarsit am scris "acord fundita pentru cel mai pe inteles raspuns"

iar cineva mi-a spus in fata " nu am nevoie de fundita ta, eu iti raspund doar pentru puncte"

si foarte putini intra pe TPU ceea ce inseamna toti pentru unu pentru a ajuta pe ceilalti

si eu am intrat pe TPU pentru a raspunde celorlanti.
dar nu numai de asta. am mai intrat pe acest site cu un scop. vreau sa imi fac cat mai multi prieteni:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spam: vand ladita cu nisp pentru pisici folosita rar/accept si schimburi/ detalii pe veveve. pisicaconstipata. pom

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Devine deja un cliseu treaba asta cu ajutatul. Majoritatea covarsitoare e aici din plictiseala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa se castiga puncte raspunzand mereu, chiar si aiurea. Daca ai puncte urci in top si te trezesti al 2-lea al 4-lea al x-lea fara efort; doar pierzi putin timp sa raspunzi la toate intrebarile, fie ca stii sau nu, raspunsul laughing