| anonim_4396 a întrebat:

Cine a folosit memo plus sau lecitina v-a ajutat? Am niste probleme ca uit foarte repede si nu ma pot concentra la scoala si chiar intr-o conversatie.

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Memoria e ca un mușchi, cu cât o folosești mai mult, e mai bună. Suplimentele astea nu au cine știe ce efect și acel efect minim îl obții în luni de zile...
Mai mult efect are un somn odihnitor, anumite alimente consumate, de exemplu nuci, alimente bogate in omega-3, cum e peștele și... memoratul laughing.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Are acelasi efect ca si cafeaua sau ciocolata neagra

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Am luat si eu. Dar, ce sa vezi, uitam mai mult decat inainte. laughing