| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca Memoplus isi face efectul mai repede decat lecitina? Sunt in clasa a XII-a si am probleme de memorare si concentrare.Degeaba citesc nu ma pot concentra acolo.Mereu am alte ganduri.Si si daca retin ceva il uit repede.Acum am citit multe despre imbunatatirea memoriei.Dar as vrea sa stiu care medicament isi face mai repede efectul.

1 răspuns:
| PsyhoWoman a răspuns:

Sincer am "mancat" si lecitina si memoplus. insa n-am simtit vreun efect la vreuna din ele happy. eu zis ca totul depinde de tine. odihneste-te doarmi cat mai mult si concentreaza-te ca vine bacu big grin bafta