| nobilul a întrebat:

Cine are cont runes of magic? happy

Răspuns Câştigător
| co$tY a răspuns:

eu si plss sa-mi dai fundita si iti fac cont si tie big grinbig grinbig grinhappyhappyhappy

| SiFrY a răspuns (pentru co$tY):

Pls costi imi faci si mie cont ca la mine nu merge plsplsplsplspls

13 răspunsuri:
| patriciaxd a răspuns:

Si eu vreau cont costy te rog, plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. pe server FR Solas - ninjaalexis caracter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Co$tY fami si mie un cont pe runes of magic plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa-mi fac cont ca nu-mi merge nici o parola

| Vasilee_Vasile_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca sa faci parola. jumate di parola cu litere mari si jumate cu litere mici.si include si numere la sfarsit.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce trebuie sa fac la parola ca nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi va rog un cont runes of magic mi-l dati pe id meu kilers2 sau email kilers2@yahoo.com

| smekeru3095 a răspuns:

Eu nu am cont pentru ca nu imi merge nici o parola

| Sergiu0401 a răspuns:

Trepuie sa scrii va zic un eemplu
de parola :
uigRES123 ASTA E EXEMPLU

| Ajutor_1838 a răspuns:

Eu am incercat sa fac cont pe runes of magic si nu mi-a mers pentru ca nu-i buna nici o parola

| Vasilee_Vasile_1988 a răspuns:

Daca nu va merge faza cu parola. cand scrieti parola.scrieti jumate de parola ca litere mari si jumate cu litere mici si includeti si numere.bafta.daca nu reusiti.contactati-ma pe. mafiotuuzzi@yahoo.com.