| SilentRain a întrebat:

Cine consideri că a jucat un rol important în formarea ta ca și adult in copilărie?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

YouTube.

36 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

Hai sa facem pariurile.

| SilentRain explică (pentru DoarBogdan):

:O
Floricele pe câmpii hai sa le adunăm copii

| Freya1 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Stiu cat e de nasol si ii inteleg pe cei ce trec, sau au trecut prin asta.
Si multe alte chestii din familie din cauza cărora nu poti sa te dezvolti cum trebuie dar acum ce sa mai faci.

| Freya1 a răspuns (pentru SilentRain):

Poate,dar preferam sa le învăț altfel in loc de a ma chinuii.
Tu esti norocoasă daca vezi partea buna, dar altii au rămas cu traume, altii au copiat acelaș comportament sau le-au făcut altora la randu-i la fel si etc.
Eu una din familie am preluat anxietatea si increderea de sine scăzută, plus probabil multe altele.

| SilentRain explică (pentru Freya1):

Heheheh Naty, eu sunt și puțin dusă cu pluta
Traumele m-au banituit și încă mă banituit
Dar dacă e ceva sa fii învățat în viața e mai bine sa razi decât să plângi trecutul
Pâna la urma și părinții tăi/mei au fost niste copii traumatizați cu un trecut nu chiar bun happy

| SilentRain explică (pentru Freya1):

Poți repara happy poți evolua, oamenii sunt într-o continuă dezvoltare daca doresc asta, nu mai bine tongue