| AnatoliyMikhailov a întrebat:

Cine credeti ca are dreptate pe subiectul Ucraina? Rusia sau NATO?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa zicem ca america face pomana cu soldatii ca sa nu vina rusia peste europa.

| J0B0MAT a răspuns:

Wtf? O ţară care îşi apără graniţele şi cetăţenii sau una căreia i se scoală să atace oameni fără niciun motiv, excluzând desigur aroganţa de a conduce lumea întreagă dacă s-ar putea?!

| AnatoliyMikhailov explică (pentru J0B0MAT):

Nu am inteles la ce te referi

| J0B0MAT a răspuns (pentru AnatoliyMikhailov):

Plzz be a troll

| AnatoliyMikhailov explică (pentru J0B0MAT):

Reformuleaza ce ai zis mai sus si da numele la care te refereai fiindca si NATO si Rusia vor influente in Europa de Est laughing)

| J0B0MAT a răspuns (pentru AnatoliyMikhailov):

M-am prins. Eşti rus.

| scp3008 a răspuns:

Niciuna!, depinde din ce unghi privesti lucrurile.