| ☣ JoHNnY ☣ a întrebat:

Cine e din botosani si invata la liceul electro (Gh. Asachi)

6 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Imi place numele tawhee heema uitam si eu candva la desenele alealaughing
si legat de intrebarea ta.nu,nu invat acolohappy

| ☣ JoHNnY ☣ explică:

Dami id d mess daca vrei si vb mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. eu happy 2. am o intrebare... straight face eu trebuie' sa recuperez 2 saptamani de practica straight face stii cumva cand se incepe?straight face stiu ca pe la sfarsitul lui august... da' nu stiu data exacta straight face. Thx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci puteti sa imi spuneti ce profiluri sunt la Electro? Eu la anul' intru la liceu si as vrea la Electro. Dar nu stiu profilurile.Si nici media cu, care pot intra. Oricum am medii foarte bune. Help.Mersy!:-x:-x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la electro sunt urmartoarele profile:mate-info, stiinte ale naturii, filologie, stiinte sociale, tehnic, si se intra cam cu 7-8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iulia andreea