| IonutLove a întrebat:

Cine imi poate spune si mie daca se poate sa imi bag android market pe telefon? Am un Samsung touch screen! Si daca se poate baga sa imi spuneti si cum il pot baga! Dau funda+ vot

Răspuns Câştigător
| Attack619 a răspuns:

Android Market e un site cu jocuri si aplicatii pentru telefoanele cu Android. Daca telefonul tau are sistem de operare Android il ai deja "bagat" (big grin), iar daca are alt sistem de operare (ex symbian) nu se poate happy