| Nikol99 a întrebat:

Cine intelege sfarsitul din videoclipul lui Katy Perry in ET? Mie sincer imi place melodia la nebunie dar niciodata nu am inteles sfarsitul videoclipului (partea cand isi pune ochelarii si ii apar copite). Astept raspunsuri dau funda la explicatia ce mai buna!

2 răspunsuri:
| DrummerDreams a răspuns:

Copitele alea pot insemna ceva. Sincera sa fiu nu stiu. Uita-te pe youtube sau google la descoperirea industriei muzicale. Si scrie acolo Katy Perry - E.T. si iti va da explicatii. SUCCES!tongue:*:*

| Caty5 a răspuns:

Copitele inseamna ca ea vrea sa fie libera sa plece oriunde vede cu ochi!