| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie niste metode bune de copiat? big grin

10 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Învăţatul e cea mai sănătoasă metodă de copiat... din cap.

| sabin89 a răspuns:

Fugi de-acolo! Vrei sa ne faci partasi la faptele tale rele.

| allllexaaaa a răspuns (pentru sabin89):

Partasi?

| sabin89 a răspuns (pentru allllexaaaa):

Părtaş =... uita-te in Dex.

| NoriskNofun a răspuns (pentru allllexaaaa):

Nu s.ar vedea invers, ca le.ai aseza in asa fel incat sa se vada binehappy

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Poti sa faci ca mine copiaza de la toti numai ce e bun, sau din carte sau daca iti faci copiute poti sa le ascunzi in cizma

| ku990 a răspuns:

Pune copiutele intre picioare

| NoriskNofun a răspuns:

Deciiiihappy cea mai buna si veche metodda este cea cu oglinda.Iti poti lipi copiutele pe partea de sus a bancii, iar in banca sa tii o oglinda mica pe care o poti misca dupa bunul tau plac.Copiutele pot fi lipite cu scoci, astfel ca daca profu/profa verifica nu va vedea decat o oglinda mica si nu isi va da seamawinking

| allllexaaaa a răspuns (pentru NoriskNofun):

Tare.pana acum mi-am facut pix din copiute sau pe sticla de apa la ambalaj mi-am scris raspunsurile.

| allllexaaaa a răspuns (pentru NoriskNofun):

Pai s-ar vedea invers