| Merry3ux a întrebat:

Cine stie ce mai tare gluma

Răspuns Câştigător
| zGohan a răspuns:

Alina face glume de intii aprilie :
-Tata, mama face dragoste cu cineva in masina
Taica-su se duce...nu gaseste nimic
Alinuta :
-Pacaleala, face dragoste in pod

Alinuta vine acasa plangand.
Mama o intreaba de ce plange, la care Alinuta ii raspunde:
-Mama mi-am rupt un deget!
-Unde, draga mamii?
-In ochii lui Gigel!

Iese mama cu tata din baie, la care Alinutza ntreab
-Mam, ce-ai facut cu tata-n baie?
-Am facut un sandvici
-Vezi ca ti-a ramas maioneza la gura!

Vine Alinuta la tatal ei:
- Tata, eu cu prietenul meu, putem folosi masina?
- Da, dar nu are benzina!
- Nu-i nimic, si asa nu iesim din garaj.

Alinuta: Mama, mama, fratiorul roade unghiile bunicutei!
Mama: Spune-i sa se grabeasca. Curand vom inchide sicriul...

etc. poti cauta pe google glume alinutabig grin sunt o gramada.

1 răspuns:
| Pisicanazdravana a răspuns:

Bula era cu mama lui pe strada! Deodata el a vazut pe jos un ban si a vrut sa il ia! Dar mama lui la oprit zicand ca ce gasesti pe jos nu trebuie sa-l iei! Apoi, dupa vreo 5 minute, mama lui cade intr-o groapa, la care Bula ii raspunde ca doar ea a zis ca ce e pe jos nu trebuie luat! Anul scolar era pe sfarsite! Mai erau trei zile! In prima zi invatatoarea veni imbracata intr-un maieu si o fusta! A doua zi veni imbracata intr-un pantalon ff scurt si intr-un maieu ff scurt! In ultima zi veni imbracata in trei frunze ( cred ca stii si tu unde lea pus). Toti copii plecara fericiti! Numai Bula ramase! Invatoarea il intreba dc se uita asa la ea, la care el raspunse ca abia asteapta toamna, ca sa cada frunzele laughing! imi da fundita, te rog!happybatting eyelashes