| metallica666 a întrebat:

De ce barbatii vor sex, iar femeile dragoste?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ai auzit de expresia: doamne in societate si curve-n pat?

| Castiel a răspuns:

De acord cu kruger si gaby

| Psihoyounger a răspuns:

Şi cine ţi-a zis ţie că bărbaţii nu vor dragoste iar femeile nu vor sex?

| Psihoyounger a răspuns:

@Flav, ai perfectă dreptate! Şi nu generalizez, dar ai. Şi se pare că mai sus mi-am luat 3 Stupid de la aceste doamne numite de tinelaughing

| Psihoyounger a răspuns:

@metallica, răspunsul meu e pe cât se poate de serios. Ne-ai cerut părerea, iar eu ţi-am dat părerea mea. Şi mi se pare că am dreptate. Nu putem generaliza.

| florynna903 a răspuns:

Kruger2 de ce generalizezi inainte sa cunosti mai multe femei de ce suntem toate ipocrite chiar daca probabil iau stupid dar nici voi barbatii nu sunteti mai cu motz cum s-ar zice

| EuOO a răspuns:

Depinde de caracterul femeii...

| Dean1996 a răspuns:

Pentru ca asa sunt barbatii,ei nu au ce pierde dintr-o partida de sex,de exemplu,tu daca auzi ca o fata a facut "manage a troi" imediat sari si o faci "femeie usuratica",dar daca auzi ca un barbat a facut asta, te doare undeva, nu zici nimic.Nu e batut in cuie ca barbatii vor sex,si femeile dragoste,nu e adevarat,nu sunt de acord,exista cazuri si cazuri,personalitati si personalitati, caractere si caractere, nu exista un "in general" dupa mine.

| Kruger2 a răspuns:

Si femeile vor sex adeseori, doar ca sunt prea ipocrite ca sa o recunoasca.

| ioska a răspuns:

Merge si invers numai ca femeile nu se dau asa usor de gol ca barbatiiwinking

| metallica666 explică:

Intrebarea pusa de mine este titlul unei carti semnata de Allan si Barbara Pease.
Vreau raspunsuri cit mai interesante, nu de genu ''de unde stii tu sau cine ti-a zis ca barbatii vor sex si femeile dragoste?''

| bianka_6258 a răspuns:

Nu toate femeile vor doar dragoste femeile sunt impartite in 2 categorii care vor dragoste si femei care vor si ele sex, insa femeile nu prea vor sa arate ca ele se gindesc la asta ca vor asta mereu ascund fiiindca de la bun inceput sa luat asa ca doar barbatii se gindesc la sex uite ca e Gresit se gindesc si femeile si chiar si majoritatea femeilor, insa unele femei intr-adevar au poate alte probleme si cam mai putin timp acorda acestui gind.Majoritatea fetelor virgine vor dragoste,tandrete, gigasie, pentru ca pentru ele e prima data si ele vor ca sa fie ceva special si sa nu uite niciodata.