| strawberrycool14 a întrebat:

Cine vrea funda? va dau cu placere! doar spuneti'eu' si funda-i a voastra!

Răspuns Câştigător
| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

EU...

4 răspunsuri:
| Dweea a răspuns:

..adika? sa facem ce faci tu?batting eyelashessau. ca nu am intelese serios.

| strawberrycool14 explică (pentru Dweea):

Nu ma, tu trebuie sa scrii raspuns la intrebarea mea cuvantul 'eu' si primesti funda! nu trebuie sa faci ce fac eu! scrii cuvantul "eu"

| strawberrycool14 explică (pentru Dweea):

Imi pare rau, prea tarziu! poate data viitoare!

| Dweea a răspuns:

Mare chestie..TPU e pentru. a pune intrebari sh pentru. a raspunde si in functie de raspunsul primit se da funda..nu dai funda la intamplare..pt. ca aici nu e joc