| inna a întrebat:

Cine vrea "sa suferim" impreuna?hee heebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dianna a răspuns:

Hai sa ne pitzipongim asa cu stil smug laughing sa suferim cu clasa smug laughing)))!

14 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Daca vrei un umar pe care sa suferi....sunt aici laughing

| Pho3nix a răspuns:

Bai, ia gata... cei cu ''sufereala'' asta laughing.
Don`t worry, be hapyy...
Ce naiba?laughing

| inna explică:

Din suflet nicule, din suflett rolling on the floor

| inna explică:

@dianna cum sa ne pitzipongim? laughing... vrei sa creada lumea ca suntem pitzipoance? :-s laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Albatrel-alinu stiu sad :-s ce ai patit? sad daca ai nevoie de o vorba buna...de un sfat si un sprijin moral din partea cuiva...sunt aici! :/... sper ca nu suferi cu adevarat! sad

| albastrel a răspuns:

Eu, dar eu chiar sufar cryingsad

| albastrel a răspuns:

Cand vad cati prietenii am langa mine imi trece orice suparare! multumesc adriana :*

| cioko19 a răspuns:

Dar ce ai patit?sad

| cheloo74 a răspuns:

Daca ai nevoie de un umar barbatesc pe care sa te sprijini ma ofer eu. Dar doar atat.

| bc83boom a răspuns:

Nu suferi, nu are rost, e naspa

| sheid a răspuns:

Eu sufar de pe la 15 ani, multi imi spun SUFARSTAR!

respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei mai bine sa fim fericiti impreuna?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu se mai poate din simplu motiv ca a inceput sa-mi placa tot ce mi se intimpla...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna inna. as vrea sa fim impreuna.insa soarta rea si cruda, nu vrea ca sa ne surada.si-ti spun cu capul plecat, ca-s vrea, da sunt insurat. tu sa-ti cauti un innar, harnic bun si cu mult har, sa cultivati floarea albastra, numa-n jur de casa voastra. iar la tine-n gradinita, un bujor si-o garofita.sa v-ajute Dumnezeu asa cum va doresc eu, ca ...no sa va para rau.