| Isac_Ioan_1967 a întrebat:

Cineva dinte voi a sunat la numerele 666 sau 888 ia raspuns cineva mi e mi-a raspuns la 666 si se auze un zgomot ciudat mi raspuns tocmai a sasea oara si dupa m-am uitat la videoclipuri cu crepy pasta pe Youtube si acum am impresia cand sunt singur acasa cas urmarit sau aud sunete ciudate sticlele cu apa se rastoarna. a patit cineva dintre voi asa ceva?

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Imaginația, bat-o vina! Îți mai joaca feste din cand în când.

| Speed99 a răspuns:

Te rog spune-mi ca nu esti serios.

| danay72 a răspuns:

666 se refera la imperfectiune crasa. Nu ai de ce sa te ingrijorezi

| IJustDeath a răspuns:

Da,eu am sunat dar nu mi-a răspuns în primele încercări,daca am văzut asta m-am oprit, însă la ce colegi normali am eu la școală s-au gândit să sunam de pe telul profei de desen, și așa am și făcut, a răspuns ceva dar nu se auzea mai nimic, parca sufla doar vântul.
La numărul lui Dumnezeu nu am sunat decât odată dar nu s-a întâmplat nimic.
Și chestiile alea ori ai rămas tu cu ele de la întâmplare ori sunt adevărate.
Și mie mi s-a întâmplat un lucru foarte straniu când aveam 10 ani, dar na...