| remus a întrebat:

Considerati va rog urmatorul aspect, ca fiind deplasat s-au ne la locul lui; ieri a fost ziua copilului, dimineata cind m-am trezit din somn, am sarit intr-un picior prin camera spunind, bine imi pare ca sint copil? eu fiind trecut de mult de aceasta virsta a copilariei.

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

In niciun caz, chiar daca anii aceia au trecut, noi tot ne simtim copii, numai ca pe dinauntru. Fiecare din nou se simte copil.

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e de loc un gest deplasat, in sufletul fiecaruia om salasuieste un copil, problema e ca unii recunosc, altii nu...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu neaparat... Avem nevoie de copilariile astea uneori. Ne fac sa ne simtim mai bine. Important e sa nu exagerezi cu comportamentul asta, sau sa nu il folosesti cand e o situatie care necesita seriozitare.

| inna a răspuns:

Chiar daca suntem trecuti de pragul adolescentei, toti ascundem in noi un suflet de copil, ce asteapta sa fie descoperit la un moment dat.Cu totii am fost copii si ne-am bucurat de copilarie.

regis
| regis a răspuns:

Eu cred ca a fost doar o copilarie...

| claudya a răspuns:

E bine sa te simti tanar(copil)...chiar daca zici ca ai trecut de varsta respectiva. asculta-ti inima si te simti mereu tanar...viata trebui traita frumos...ca doar una e!

| alexa a răspuns:

Nu este deplasat deloc...toti ne simtim copii chiar si la o varsta inaintata
am trecut prin aceasta perioada si uneori ne e dor sa mai traim acele momente...atunci am invatat multe lucruri aveam o viata fara griji...cui nu. i place oare?
asa ca bucura. te k ai un copil si k te simti si tu la felwinking

| bibitza a răspuns:

Fiecare om este copil pana va murii daca stie sa fie copil...eu am 19 ani si tot copil ma considerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare om matur mai exista cate o farama de copil asa ca ai procedat normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa