| Meli2314 a întrebat:

Consumati carne? Sau sunteti vegetarieni?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu consum nimic de origine animală sau orice altceva ce cauzează suferinţă animalelor. Tu?

| Bacemi a răspuns:

Eu sunt vegan.

| RAY a răspuns:

Eu sunt undeva la mijloc nu sunt carnivor nici vegetarian sunt omnivor, legumele, fructele sunt esentiale dar si carnea pentru ca proteina e caramida vieti

| Drimmero a răspuns:

Consum carne.

| Doub a răspuns:

Nu sunt şi nu aş vrea să fiu vegetariană.

| Florentina9210 a răspuns:

Consum carne. Dar asta nu inseamna ca stau cu nasul in shaorme si kebab. Nu de alta dar am grija de corpul meu si nu vreau sa am surplusuri de grasime.
Eu ma simt bine in pielea mea. Ii multumesc lui Dumnezeu ca sunt sanatoasa si aleg sa raman asa.

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu am avut mai multe episoade vegetariene. Inițial eram "carnivora", după care m-am reorientat spre vegetale. Asta a tinut cam 2 ani. Am avut o cădere de calciu si fier (pe lângă faptul ca sunt anemica) si a cam trebuit sa mananc o data pe saptamana carne (peste, pui). După ce mi-am reglat nivelul de fier si calciu din organism am revenit la stilul vegetarian. Si iata-ma happy

| RareşTPUro a răspuns:

Consum carne in fiecare zi... si mai exact piept de pui si de curcan.

| Sociopat a răspuns:

Omnivor

| MaliciousDeath a răspuns:

Omnivor aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consum carne.

| ABCD122 a răspuns:

Momentan consum carne.

| Printesa10TM a răspuns:

Consum carne.

| ihacoswhy a răspuns:

Nu consum copaci sau plante pentru ca natura este vie.

| ℛąin a răspuns:

Da, consum.

| Cebotarean_Maria_2001 a răspuns:

Consum carne )