| Joker3134 a întrebat:

Consumul de droguri este mai mare in ultimii ani in Romania? Sau suntem in scadere?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In crestere, ca si saracia, avorturile, coruptia, dar avem cel mai mare pib din univers

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Pai nu ai vazut ce au spus cei de la ue in raport?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Eu ma refer la cat de mult se fura, legat de ceea ce spui nu stiu, dar stiu ca si la doctor daca nu dai te lasa sa mori

| sweetys a răspuns:

Mai mare din perspectiva mea. Daca acum 4-5 ani se drogau de la 17+, in prezent cunosc destule persoane care au incercat sau inca consuma si au 15+. Daca atunci fetele nu prea erau atrase acum la 15 ani se sparg mai rau ca baietii.

| alex15ccc a răspuns:

Esti obsedat de droguri, cauta-ti un hobby