| SCOOBY DOO a întrebat:

Credete in vise? justificati

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Eu cred în vise odată am visat că zburam peste copaci și ziua următoare am căzut într-o prăpastie cu bicicleta deci visele e reale credemă pe cuvânt.

| Musique a răspuns:

Visele sunt doar o imagine a gândurilor din timpul zilei.De ce să cred în ele?

| RAY a răspuns:

Nu,pentru ca e doar interpretarea creierului la realitatea traita

| danay72 a răspuns:

Nu,pentru ca in subconstientul nostru ne gandim la un anumit lucru, iar creierul nostru la un moment dat reda informatia prin intermediul viselor.

Răspuns utilizator avertizat
| SystemFucker a răspuns:

Bineinteles ca cred in vise. orice visez noaptea fac ziua.asa am ajuns intr-un ospiciu.am crezut ca pot sa ma micsorez si pot sa intru in anusl cuiva, de asemenea acum pot sa zbor alaturi de nyan cat si mananc piza cu mama ta in padure. dar ai grija ca toate viselel devine reale ziua ..trebuie sa ai grija la ce visezi