| ElenaABC a întrebat:

Credeti ca as avea sanse la liceul dorit?
Media mea de admitere este de 8.65
Si la acel liceu ultima medie a fost 8.78
P.S: Sunt 112 locuri.
Funda

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Sa-ti explic: deci daca in judetul tau a fost anul acesta o generatie de copii buni, liceele o sa ceara medii mari, daca generatia de copii a fost mai slaba, pretentiile vor fi mai mici..Acum depinde si de cati elevi se vor duce la liceul\profilul la care vrei tuhappy
Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa Pa!

| ElenaABC explică (pentru Konata):

N-au fost o generatie de copii buni, doar ca acest liceu e cel mai bun din judet.

| Konata a răspuns (pentru ElenaABC):

Eu sper sa reusesti, eu am avut o generatie de copii destul de buna si cred ca si eu voi avea problemehappy Tinemi pumni si tii tin si eu tiewinking

| ElenaABC explică (pentru Konata):

Succes sa ajungi unde doresti. La tine e competitia mai mare, sper sa ai noroc; 3

4 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Cam puţine şanse să intri, dar niciodată nu se ştie. Poate ai norocul să intri, succes!