| DamiPapucii a întrebat:

Hey,am sanse sa intru la liceul Dimitre Cantemir.Eu am media de admitere 8.65 la profilul economic si trebuie 7.49 a fost ultima medie de admitere in 2012, dar anul astea poate sa cresca mediile de admitere deoarece notele la examene au fost mari.Deci am sanse cat pot sa cresca aceste medii?

4 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Cu siguranta ai sanse, de obicei nu cresc cu mai mult de un punct, eu zic ca nici nu se pune problema sa nu intrii.

| DamiPapucii explică:

Am intrat laughing)

| Ceriik a răspuns:

Nu au cum sa creasa asa de tare, intri 100%. Stai fara grija!

| BezeaToxica a răspuns:

Nu o sa cresca media de intrare cu mai mult de jumate de punct!