| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca avem nevoie de oameni in jurul nostru, va ajuta cu ceva multimea, sau ati prefera sa ramaneti singuri doar cu partenerul/partenaera si cu copii toata viata?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca ai nevoie si de altii. Popa sa te cunune si sa-ti boteze copiii, vanzatoarea de la paine, soferul de la autobuz, casierita de la Kaufland etc.Mai vrei exemple?

| DonaldTrump a răspuns (pentru darrio2007):

Toate necesare in afara de popa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai niste prieteni nu strica, esti de acord cu mine? happy
Dar niste prieteni adevarati.
Dar bineinteles ca in primul rand ar fi partenera si copii, parerea mea.
Prietenii te ajuta sa te mai destinzi putin. Partenera zic eu ca este si un prieten dar si partenera. Sper sa nu ma fi exprimat gresit happy.

| RainmakerX a răspuns:

Am nevoie de multime.
Avem nevoie de profesori, de medici s.a.m.d. Nu cred ca ai cum sa traiesti doar cu persoanele dragi, fara sa mai interactionezi si cu altii. La un moment dat, oricat de introvertit ai fi, tot ai nevoie de ajutorul multimii.
Este doar parerea mea.
Succes!

| Ibrahimovic a răspuns:

Destul de irelevanta intrebarea ta. Una e sa ai oameni in jurul tau, alta e sa traiesti "in multime" si alta e sa stai singur. Spre exemplu eu ma feresc de locurile unde exista un numar mare de persoane. Imi place insa sa am alaturi de mine 2-3 persoane care ma fac sa ma simt bine in prezenta lor.